nazywam się Katarzyna Eska. pracuję z pasją i mega zaangażowaniem. aktywnie słucham, analizuję, wyciągam wnioski. dla Ciebie.
ponad wszystko cenię sobie współpracę na wysokim poziomie, otwartą komunikację i szczerość. to właśnie filozofia biznesu, której hołduję. sukces zbudowałam przede wszystkim na ciężkiej i uczciwej pracy.
lubię ludzi. dzięki nim się uśmiecham. pracę łączę z zamiłowaniem do nieruchomości, prawa, negocjacji. to codzienne historie, które słyszę od Ludzi motywują mnie do działania. praca w biurze nieruchomości to praca, w której nie ma miejsca na niepodpowiedzenia, nieodpowiedzialność i odkładanie czegokolwiek na później.
baterie ładuję odkrywając nowe kultury, języki i potrawy. wolne chwile spędzam na siłowni lub basenie. o mnie na stronie Maxon Nieruchomości.

nazywam się Dariusz Ziemkowski i z uśmiechem na twarzy sprostam Twoim oczekiwaniom. jestem cierpliwy i spokojnie dążę do celu. właśnie dlatego nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.
doświadczenie zawodowe i odpowiedzialność za rodzinę nauczyły mnie pokory wobec prawdy i wyciągania wniosków. z szacunku dla Ciebie zawsze uważanie słucham.
umiejętnie poruszam się w przepisach prawa, co gwarantuje bezpieczeństwo i płynność przeprowadzanej transakcji. w biznesie korzystam z wiedzy eksperckiej stosując zasadę „niewyważania otwartych drzwi”. mieszkając w Warszawie od urodzenia mam szerokie spojrzenie na lokalny rynek nieruchomości - lokalizacja, cena, możliwości inwestycyjne.
prywatnie: piłka nożna, muzyka rockowa, religioznawstwo. o mnie na stronie Maxon Nieruchomości.